You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Завантаження...

Декілька слів про нас

Товариство з обмеженою відповідальністю “ФЕНІКС-ІФ”- це одна з найбільш швидко зростаючих товариств, яка встановлює та обслуговує домашні, офісні системи безпеки та зокрема пожежної безпеки в Івано-Франківській області та у західному регіоні України.

Незважаючи на порівняно малий вік підприємства, ми внесли великий внесок у систему безпеки. Керівники та засновники товариства мають більше 20 років досвіду роботи в галузі не тільки систем безпеки, а також пожежної безпеки в цілому. ТзОВ “ФЕНІКС-ІФ”, як новатор ефективних рішень для Вашого підприємства готова запропонувати Вам весь спектр послуг систем контролю,безпеки та зокрема пожежної безпеки.

Все обладнання сертифіковане в Україні, а наше підприємство, крім продажу обладнання та установки систем протипожежного обладнання, готова запропонувати Вам послуги з виготовлення проектної документації, постійну технічну підтримку і гарантійне обслуговування.

Співробітники товариства “ФЕНІКС-ІФ” надають свої послуги на українському ринку систем безпеки та пожежної безпеки з 2002 року. Протягом цього часу нами були виконані роботи з монтажу й запуску в експлуатацію най різноманітного обладнання систем безпеки у Івано-Франківській області та у західному регіоні. Сьогодні ми готові запропонувати найоптимальніші рішення з безпеки для об’єктів будь якої складності . Працюючи з нами, Ви отримаєте значне зниження витрат, зберігаючи високий якісний рівень, при цьому враховуються особливі вимоги та стандарти системи безпеки підприємств, громадських і житлових будівель у відповідності до технічного завдання і побажання замовника. Співпраця з “ФЕНІКС-ІФ”- це, в першу чергу надає конкурентну перевага, функціональність організації, Ваш спокій та впевненість.

Наші постійні клієнти


мережа АЗС ВАТ «Укрнафта», АЗС ВАТ «WOG», АЗС «УКРПЕТРОЛЬ» ТОВ «Презент Ойл Груп», ТОВ «Тренд-ІФ», ЛУКОР, ВАТ «Карпатнафтохім», ТзОВ «Штерн-Агро, ПП «Пінія», ПП «Недея», ТзОВ «КРОНО-Україна», відпочинкові комплекси «Ведмежа гора», Десятка, Автосалони «RENO», TOYOTA, ІФН медичний університет, ІФНУ нафти і газу, ПП «Глодан», ПС-330 ІФ Магістральні електро мережі, БЛВУ магістральних газопроводів, ТОВ «Синтелон УА», ТзОВ «ЕНІЯ», СРБП «Ліфтсервіс» ПП «Сивуля», Швейна фабрика ПРАТ «ЕДЕЛЬВЕЙС», Кінотеатр ім.Франка, та ін., в тому числі державні об’єкти.

Сертифікати